ویژگی های سایبروم iView

دریافت گزارش از هر دستگاهی بصورت متمرکز

Cyberoam iView امکان ثبت لاگ و گزارش گیری بصورت اوپن سورس را فراهم کرده و علاوه بر آن نظارت متمرکز بر شبکه های توزیع یافته با دیوایس های متعدد را ممکن می سازد. تامین بالاترین سطح امنیت و سلامت برای اطلاعات در کنار انطباق با رویه های قانونی از جمله مزیت های دیگر Cyberoam iView می باشد.

 

موارد کلیدی

نظارت امنیتی – با بهره گیری از Cyberoam iView سازمان ها گزارشات جامع و دقیقی از حملات، نفوذها، اسپم ها و تلاش های مخرب متوقف شده اعم از داخلی و خارجی دریافت کرده و بدین ترتیب از امکان واکنش سریع برای ساماندهی هر نقطه از شبکه در سراسر دنیا برخوردار خواهند بود.

گزارشات شناسه محور در لایه هشتم – Cyberoam iView ارائه دهنده گزارشاتی مبتنی بر هویت کاربران بوده و با بهره برداری از آن می توان بصورت لحظه ای از اینکه چه کسی مشغول به چه کاری است آگاهی یافت. این گزارشات دید کامل و وسیعی از فعالیت کاربران در ارتباط با اپلیکیشن ها، پروتکل ها و دیوایس ها و راهکارها در کوتاه ترین زمان ارائه داده و در فرایند تصمیم گیری کمک شایانی به مدیران شبکه می نمایند.

مطابقت قانونی – سازمان ها و شرکت ها با استفاده از گزارشات جامع و دقیق می توانند از هماهنگی و مطابقت با کلیه الزامات قانونی و مقررات رسمی مانند HIPAA، GLBA، SOX، PCI-DSS و CIPA اطمینان حاصل کنند.