High Performance Firewall /VPN /IPS

High Performance Firewall /VPN /IPS

فایروال، VPN، IPS با کارایی بالا (High performance Firewall )

امنیت برای مدل های پیاده سازی مختلف

سیستم های امنیت شبکه سایبروم (Cyberoam) که در قالب فایروال های نسل جدید و UTM ها در دسترسند، فراهم کننده امنیت کامل در رده سازمانی بوده و با تکیه بر فایروال ناظر بر وضعیت (stateful inspection firewall)، VPN و IPS، کنترل هایی را بصورت هویت محور در لایه هشتم بهمراه قابلیت های نظارت و کنترل بر اپلیکیشن در لایه هفتم در اختیار می گذارند. با بهره گیری از امکانات سایبروم، سطوح بالایی از امنیت، اتصال پذیری، در دسترس بودن همیشگی بهمراه دسترسی راه دور امن برای کارکنان در رفت و آمد، دورکاران و همکاران و مشتریان امکان پذیر می باشد.

 

فایروال، VPN، IPS و WAF با کارایی بالا

سازمان هایی که در پی تامین امنیت برای دیتاسنتر خود هستند، می توانند سیستم های امنیت شبکه سایبروم را به عنوان فایروال پرقدرت با قابلیت هایی چون سامانه ضد نفوذ (IPS) و VPN پیاده سازی کنند. برای دیتاسنترهایی که میزبانی وب سایت ها و اپلیکیشن ها را انجام می دهند، فایروال وب-اپلیکیشن بصورت بردستگاه (on-appliance) در اختیار بوده که نقاط آسیب پذیر را در برابر نفوذ هکرها و حملاتی چون تزریق SQL و کراس سایت اسکریپتینگ، محافظت خواهد کرد.

 

فایروال های نسل جدید (NGFW)

شرکت ها می توانند سیستم های امنیت شبکه سایبروم را به منظور بهره برداری از فایروال های نسل جدید پیاده سازی کنند. سایبروم ارائه دهنده امکانات اجرایی و هوشمند بی نظیری جهت کنترل و نظارت بر شبکه سازمان ها بوده که از جمله آنها می توان به کنترل های هویت محور لایه هشتم، قابلیت نظارت و کنترل اپلیکیشن، سامانه جلوگیری از نفوذ، VPN، وب فیلترینگ و QoS اشاره نمود. شرکت ها می توانند بر اساس نیازمندی های خاص خود، از امکانات امنیتی بیشتری همچون، فایروال وب اپلیکیشن، گیت وی آنتی ویروس و غیره برخوردار شوند. بعلاوه سایبروم مشتریان شرکتی و سازمانی را با معماری ارتقا پذیر و کارامد و گزینه های اتصالی متنوع، جهت تامین امنیت در آینده، آماده می سازد.


مدیریت یکپارچه در برابر تهدیدات (UTM)

سازمان هایی که به دنبال راهکاری جامع برای امنیت شبکه بوده و می خواهند این مهم از طریق یک دستگاه واحد امکان پذیر باشد، می توانند از سیستم های امنیت شبکه سایبروم در قالب UTM ها بهره مند شوند. فلسفه UTM ها گردآوردن چندین ویژگی و قابلیت امنیتی مختلف روی یک دستگاه واحد و تامین امینت شبکه در برابر تهدیدات داخلی و خارجی می باشد. UTM های سایبروم در برگیرنده مجموعه کاملی از امکانات امنیتی مانند فایروال ناظر بر وضعیت (Stateful Inspection Firewall)، نظارت و کنترل اپلیکیشن، وب فیلترینگ، سامانه جلوگیری از نفوذ، VPN، QoS، فایروال وب اپلیکیشن، گیت وی آنتی ویروس، آنتی اسپم و چندی موارد دیگر می باشند. دستگاه های سری NG سایبروم که مختص به دفاتر و کسب و کارهای سگمنت SOHO و SMB می باشند، سریع ترین گزینه های موجود و مجهز به فایروال با سرعت های گیگابیتی هستند.


Proxy

دستگاه های امنیت شبکه سایبروم را می توان به عنوان پروکسی پیاده سازی نمود و از امکانات امنیتی متنوع مانند فیلترینگ وب سایت، نظارت و کنترل اپلیکیشن و محافظت آنتی ویروس بهره مند شد.