مدیریت متمرکز

مدیریت متمرکز

مدیریت متمرکز (Centralized Management)

مدیریت آسان امنیت برای نقاط گسترده در شبکه

سایبروم مدیریتی متمرکز و دیدی عمیق و گسترده را برای تامین کنندگان امنیت مدیریت شده و یا به اختصار MSSP ها و همچنین شرکت هایی با پراکندگی جغرافیایی بالا فراهم کرده و آنها را در برابر انواع بدافزار و نشت اطلاعات ایمن می سازد.

راهکارهای امنیتی متمرکز از سایبروم

راهکارهای امنیتی متمرکز و امکانات ثبت لاگ و گزارش گیری سایبروم برای شبکه های گسترده و توزیع یافته، بهره وری را افزایش داده و مطابقت با الزامات و مقررات رسمی را به ساده ترین شکل ممکن می سازد.

  • سخت افزار و کنسول مجازی سایبروم (CCC) – سیستم هایی برای داشتن دیدی واضح در کنار کنترل و تسلط کامل بر شبکه می باشند که به دلیل برطرف کردن نیاز به نیروی IT متخصص در محل دفاتر دوردست، هزینه های عملیاتی را به میزان چشمگیری کاهش می دهند.
  • ثبت لاگ و گزارش گیری بصورت متمرکز – سایبروم با بهره گیری از سیستم ها و نرم افزارهای iView Cyberoam گزینه های متنوعی بمنظور ایجاد لاگ و تهیه گزارشات با جزئیات کامل در اختیار مدیران شبکه می گذارد.

 

موارد کلیدی

کنترل های انعطاف پذیر برای MSSP ها – کنسول مجازی سایبروم یا به اختصار CCC، فراهم کننده نمایشی متمرکز از شبکه های مشتریان از طریق یک کنسول تحت وب می باشد. این کنسول مجازی با تکیه بر فناوری Web 2.0 قادر است صورت های متنوعی از وضعیت شبکه را در یک نگاه ارائه کرده و با رابط کاربری یا به اصطلاح داشبورد فوق العاده آسان و کارامد خود، امکان مدیریت، جستجو و مرتب سازی اپلیکیشن های CR جهت نظارت و واکنش سریع را فراهم آورد. MSSP ها قادر هستند پالیسی های خاص برای مشتریان مختلف ایجاد کرده و بروزرسانی ها و فرایندهای نگهداری از شبکه را بشکلی کاملا متمرکز در تمامی سیستم ها و دستگاه های امنیتی سایبروم (اعم از UTMها و فایروال های نسل جدید) ساماندهی نمایند.

مدیریت متمرکز امنیت – پیاده سازی پالیسی های شناسه محور Layer 8 را در سرتاسر سازمان و برای تمامی دستگاه ها و سیستم های امنیتی توزیع یافته سایبروم در شعبات و دفاتر پراکنده و راه دور فراهم می سازد. انعطاف کار با این سیستم ها به گونه ای است که می توان از طریق یک نقطه، دستگاه هایی را نصب کرده، ارتقا داده و نگهداری نمود. CCC امکان گروه بندی سیستم های امنیتی را براساس منطقه جغرافیایی، مدل، نسخه میان افزار یا بر حسب سازمان آنها یا مشترکان و دریافت کنندگان خدمات از آنها میسر ساخته است.

محافظت بصورت Zero Hour – سیستم های امنیتی سایبروم برای شبکه های گسترده و توزیع یافته، قادرند دفاتر و شعبات راه دور را از تهدیدات موسوم به “ساعت صفر” در امان نگه داشته و در عین حال امکان ایجاد و اعمال پالیسی های مربوطه را برای شرکت های بزرگ و MSSP ها فراهم سازند تا در صورت بروز رخدادهای امنیتی، به سریع ترین شکل ممکن واکنش مناسب نشان داده شود.

مدیریت آسان VPN – CCC ایجاد تونل های IPSec و SSL VPN را بهمراه تنظیم پالیسی های VPN با سهولت تمام ممکن ساخته و در عین حال وضعیت تونل VPN را از طریق داشبورد کنسول مجازی و بصورت لحظه ای (Real-time) نشان می دهد.

ثبت لاگ و گزارش گیری متمرکز – با بهره گیری از گزینه های گزارش گیری CCC، لاگ و گزارش گیری اوپن سورس یا منبع آزاد Cyberoam iView و همچنین دستگاه های مخصوص Cyberoam iView، سازمان ها را قادر می سازد تا هشدارها تنظیم شده، گزارشات و لاگ های فوق العاده دقیق و گسترده ای در اختیار داشته و با دید کامل و شناسه محوری که در Layer 8 از شبکه خواهند داشت، می توانند با کلیه الزامات و مقررات قانونی انطباق کامل داشته باشند.