Small & Medium Enterprises

شرکت های کوچک و متوسط (Small & Medium Enterprises)

سایبروم (Cyberoam) برای شرکت های کوچک و متوسط یا به اختصار SME ها، ارائه کننده راهکارهای امنیتی جامع و مقرون بصرفه ای در رده سازمانی می باشد. SME ها می توانند با اطمینان خاطر از بابت بهره وری و امنیت شبکه، کلیه امکانات بی نظیر سایبروم را در کالبد یک دستگاه در اختیار داشته باشند و از سرمایه گذاری در چند راهکار مجزا بی نیاز شوند.

 

موارد کلیدی

فناوری لایه هشتم و پالیسی های مبتنی بر هویت کاربر

– پالیسی های لایه هشتم سایبروم، دسترسی به امکانات و منابع شبکه را بصورت کاربر محور و به اصطلاح role-based میسر کرده و بدین ترتیب ادمین های شبکه در هر لحظه نسبت به اینکه چه کسی مشغول به چه کاری است اشراف دارند.

امنیت کامل برای شبکه

– در سیستم های امنیتی سایبروم، امکانات و قابلیت های متعددی از جمله فایروال ناظر بر وضعیت (Stateful Inspection Firewall)، سامانه جلوگیری از نفوذ (IPS)، قابلیت نظارت و کنترل بر اپلیکیشن، فیلترینگ وب، آنتی ویروس، ضد جاسوس افزار، آنتی اسپم، گزارش گیری بر دستگاه، فایروال اپلیکیشن های وب و مواردی دیگر روی یک پلتفرم واحد گنجانده شده و امنیتی خلل ناپذیر را برای شبکه فراهم کرده اند.

دسترسی امن از راه دور

–  با بهره گیری از سیستم های امنیت شبکه سایبروم، دفاتر و شعبات پراکنده شرکت ها و سازمان ها، با تکیه بر امکاناتی چون IPSec، L2TP، PPTP و SSL VPN از امنیت راه دور مطمئنی برخوردار می شوند.

پشتیبانی از اتصال WAN بی سیم

– اتصال به دفاتر و شعبات دوردست با بهره گیری از قابلیت های WAN بی سیم و پشتیبانی از فناوری هایی چون ۳G، ۴G و WiMax امکان پذیر بوده و قابلیت های بی نظیری مانند مدیریت پهنای باند و مدیریت لینک های چندگانه قابل بهره برداری هستند.

مدیریت و گزارش گیری متمرکز

– برای سازمان هایی با شعبات و دفاتر متعدد و پراکنده،  امکان مدیریت پالیسی های امنیتی و دریافت گزارشات از طریق کنسول مرکزی سایبروم یا CCC و همچنین نرم افزار قدرتمند Cyberoam iView امکان پذیر می باشد.

FleXi Ports

– پورت های XP یا فناوری فلکسی پورت را می توان کلید انعطاف پذیری و آزادی عمل در تعیین اتصالات و طراحی شبکه به حساب آورد. این ماژول ها یا به عبارتی اسلات های I/O اجازه بکارگیری از پورت های اضافه مسی و فیبری ۱G/10G را در یک دستگاه یکسان فراهم می کنند.

امنیت Wi-Fi

– سایبروم ارائه کننده مجموعه کاملی از محصولات امنیتی مختص به Wi-Fi می باشد. این دستگاه ها در برگیرنده قابلیت های یک روتر و امکانات امنیت شبکه سایبروم بوده و علاوه بر پشتیبانی از کنترل های لایه هشتم، از اکسس پوینت بی سیم داخلی با استانداردهای ۸۰۲٫۱۱ n/b/g، فناوری MIMO و هشت اکسس پوینت مجازی برخوردارند.