(Managed Security Service Providers (MSSPs

(Managed Security Service Providers (MSSPs

سهولت در پیاده سازی امنیت مدیریت شده

تامین کنندگان سرویس های امنیتی مدیریت شده

سایبروم سرویس دهندگان را از مزیت کنترل متمرکز و مدیریت امنیت بشکل از راه دور برخوردار کرده و این امکان تامین امنیت مشتریان پراکنده در نقاط جغرافیایی مختلف را به شکلی بسیار بهینه و آسان فراهم می سازد. سرویس مدیریت ابری منحصربفرد سایبروم، امکان مدیریت مشتریان سایبروم را در مکان، زمان و با هر دیوایسی که باشند مهیا می کند.

 

موارد کلیدی

مدیریت امنیتی متمرکز – سایبروم امکان پیاده سازی پالیسی در سرتاسر شبکه را بصورت متمرکز و از یک نقطه واحد فراهم کرده و  نظارت و کنترل بر شبکه مشتریان متعدد با بهره گیری از کنسول مرکزی سایبروم (CCC) و Cyberoam iView میسر است. امنیت در گیت وی با استفاده از سیستم های امنیت شبکه سایبروم ایجاد شده و دسترسی ایمن راه دور نیز با کمک SSL و IPSec VPN تضمین می گردد.

راهکارهای سایبروم از گواهی های Checkmark، ICSA و VPNC برخوردار بوده و ترکیبی از امنیت آسان و مطابقت با آخرین فناوری های روز را در محصولات خود گرد آورده اند. بهمین دلیل است که MSSP ها یا ارائه دهندگان سرویس های امنیتی مدیریت شده در قیاس با شبکه هایی که خود امر مدیریت امنیت را بر عهده دارند، سطح بالاتری از محافظت را برای مشتریانشان فراهم می کنند.

جلوگیری از نشت داده و مطابقت با روال های قانونی – امنیت هویت محور لایه هشتم – قابلیت های کنترل و نظارت لایه هشتم سایبروم که بر اساس شناسایی کاربران کار می کنند، MSSP ها را قادر می سازند تا با کمک کنترل های هویت محور و بصورت ریل تایم، امنیت شبکه مشتریان را فراهم سازند.

قابلیت جلوگیری از نشت اطلاعات از دیگر امکانات بی نظیر سایبروم بوده که بر اساس سِمت یا جایگاه سازمانی کاربر قابل ساماندهی می باشد و مطابقت فرایندهای شبکه را با روال ها و گواهی های قانونی مانند HIPAA، PCI DSS، GLBA، CIPA و موارد دیگر تضمین می کند. بدین ترتیب MSSP ها با بهره گیری از یک داشبورد تحت وب، تسلط کاملی بر فعالیت های کاربران و کلیه فعل و انفعالات شبکه پیدا می کنند.

مدل کسب و کار انعطاف پذیر با ارزش افزوده قابل توجه – سایبروم پتانسیل های درآمدی و فرصت های بسیار مطلوبی برای توسعه کسب و کار سرویس دهندگان فراهم ساخته و در عین حال جلب رضایت هر یک از مشتریان آنها را بصورت مجزا و بر اساس نیازهای بخصوصشان ممکن نموده است. با تکیه بر معماری ارتقاپذیر و صرفه جویی چشمگیر در هزینه های عملیاتی، سایبروم این امتیاز را برای سرویس دهندگان امنیتی ایجاد کرده که با بهره وری بالا در کورس رقابت این صنعت، حضوری پر رنگ و برجسته داشته باشند. در نهایت سایبروم به MSSP ها کمک می کند تا مدل کسب و کار سودآور و انعطاف پذیری در پیش گیرند.

شماری از مزایای مشتریان سایبروم عبارتند از :

  • ماژول های متنوع اشتراک
  • ماژول لایسنس با امکان انتقال به غیر
  • بکارگیری ترکیبی از مدل های قیمت گذاری و پیشنهادات سفارشی، با تکیه بر تنوع گسترده راهکارهای امنیتی سایبروم

 

سازگاری با ابزارهای اتوماسیون کسب و کار – سایبروم با استفاده از API های تحت وب، با ابزارهای اتوماسیون موجود در بازار سازگار می شود. در حال حاظر سایبروم با ConnectWise هماهنگ است.

سایبروم برنامه های جامعی همراه با پشتیبانی فنی و بازاریابی برای همکاران طراحی کرده است و بدین شکل آنها را در ارائه سطح بالایی از سرویس های امنیتی و پیمودن مسیر توسعه کسب و کار یاری می کند.