Small Office – Branch Office

Small Office – Branch Office

دفاتر کوچک و شعبات پراکنده شرکت ها

سایبروم با ارائه یک کنسول امنیتی واحد، مراکز و دفاتر کوچک را با مجموعه جامعی از امکانات امنیتی قدرتمند و در عین حال مقرون بصرفه مجهز ساخته و آنها را در برابر بدافزارها، اسپم، تروجان ها، حملات DoS و DDoS، فیشینگ، فارمینگ، نفوذ، اپلیکیشن ها و وب سایت های خطرساز محافظت می کند. بعلاوه، سازمان ها و شرکت های بزرگ می توانند، امنیت شعبات و دفاتر پراکنده خود را بشکلی کاملا یکپارچه و همگن پیاده سازی کرده و با نهایت سهولت بر آنها نظارت داشته باشند. امکانات متنوع دیگری همچون دسترسی راه دور ایمن، اتصالات جایگزین WAN، محافظت در برابر نشت اطلاعات و سایر قابلیت های پیشرفته در اختیار سازمان ها قرار می گیرد.

 

موارد کلیدی

دستگاه های امنیت شبکه با کارایی بالا – دستگاه های امنیتی سایبروم را می توان به جرات سریع ترین سیستم های UTM در کسب و کارهایی در مقیاس SOHO و ROBO  دانست که ارائه کننده فایروال هایی با سرعت های گیگابیتی و بهره وری بسیار بالا می باشند.

فناوری لایه هشتم و پالیسی های مبتنی بر هویت کاربر – پالیسی های لایه هشتم سایبروم، دسترسی به امکانات و منابع شبکه را بصورت کاربر محور و به اصطلاح role-based میسر کرده و بدین ترتیب ادمین های شبکه در هر لحظه نسبت به اینکه چه کسی مشغول به چه کاری است اشراف دارند.

امنیت کامل برای شبکه – در سیستم های امنیتی سایبروم، امکانات و قابلیت های متعددی از جمله فایروال ناظر بر وضعیت (Stateful Inspection Firewall)، سامانه جلوگیری از نفوذ (IPS)، قابلیت نظارت و کنترل بر اپلیکیشن، فیلترینگ وب، آنتی ویروس، ضد جاسوس افزار، آنتی اسپم، گزارش گیری بر دستگاه، فایروال اپلیکیشن های وب و مواردی دیگر روی یک پلتفرم واحد گنجانده شده و امنیتی خلل ناپذیر را برای شبکه فراهم کرده اند.

دسترسی امن از راه دور –  با بهره گیری از سیستم های امنیت شبکه سایبروم، دفاتر و شعبات پراکنده شرکت ها و سازمان ها، با تکیه بر امکاناتی چون IPSec، L2TP، PPTP و SSL VPN از امنیت راه دور مطمئنی برخوردار می شوند.

امنیت Wi-Fi – سایبروم ارائه کننده مجموعه کاملی از محصولات امنیتی مختص به Wi-Fi می باشد. این دستگاه ها در برگیرنده قابلیت های یک روتر و امکانات امنیت شبکه سایبروم بوده و علاوه بر پشتیبانی از کنترل های لایه هشتم، از اکسس پوینت بی سیم داخلی با استانداردهای ۸۰۲٫۱۱ n/b/g، فناوری MIMO و هشت اکسس پوینت مجازی برخوردارند.

پشتیبانی از اتصال WAN بی سیم – اتصال به دفاتر و شعبات دوردست با بهره گیری از قابلیت های WAN بی سیم و پشتیبانی از فناوری هایی چون ۳G، ۴G و WiMax امکان پذیر بوده و قابلیت های بی نظیری مانند مدیریت پهنای باند و مدیریت لینک های چندگانه قابل بهره برداری هستند.

مدیریت و گزارش گیری متمرکز – برای سازمان هایی با شعبات و دفاتر متعدد و پراکنده،  امکان مدیریت پالیسی های امنیتی و دریافت گزارشات از طریق کنسول مرکزی سایبروم یا CCC و همچنین نرم افزار قدرتمند Cyberoam iView امکان پذیر می باشد.