امنیت ایمیل در سایبروم

امنیت ایمیل در سایبروم

امنیت در برابر تهدیدات پنهان و نشت اطلاعات از طریق ایمیل

Cyberoam Email Security

امنیت ایمیل

سایبروم (Cyberoam) ارائه دهنده امکاناتی جامع در تامین امنیت ایمیل بوده و شبکه را در برابر اشکال پیچیده ای از تهدیدات ساعت صفر (Zero-Hour) و یا خطرات پنهان مانند اسپم، بات نت ها، فیشینگ، جاسوس افزار و غیره ایمن می سازد.

با تکیه بر راهکارهای آنتی اسپم، آنتی ویروس و ضد جاسوس افزارهای گیت وی از سایبروم، شرکت ها در برابر کلیه خطرات تهدید کننده اطلاعات، رعایت مقررات، بهره وری و افزایش هزینه های مالی شرکت مصون خواهند بود. آنتی اسپم های سایبروم دارای عملکردی با دقت ۹۹ درصدی بوده، نرخ پاسخ های مثبت کاذب کمتر از ۰٫۰۰۰۱ درصد می باشد و بدین ترتیب احتمال از بین رفتن ایمیل های پراهمیت کاری به صفر میل خواهد کرد.


موارد کلیدی

راهکارهایی برتر با عملکردی مطمئن

– امکانات امنیتی سایبروم در حوزه ایمیل از تمامی پروتکل های ایمیل – SMTP، POP3 و IMAP – پشتیبانی کرده و نیاز به هزینه برای راهکارهای گران قیمت امنیت ایمیل را مرتفع می سازد. سایبروم مدیریت ایمیل را بسیار آسان کرده به گونه ای که می توان با تعیین کلیدواژه های بخصوص در رابطه با پروژه، گروه کاری یا موضوعی مشخص، ایمیل ها را غربال نموده و کپی آنها را به مدیر و یا مسئولان تعیین شده ارسال نمود.

تشخیص ریل تایم اسپم

– فناوری تشخیص الگوهای تکراری (RPD) مبنای عملکرد قابلیت آنتی اسپم سایبروم می باشد که قادر است در همان چند ساعت اولیه حملات اسپم zero-hour را شناسایی کرده و متوقف نماید.

محافظت خارج از محدوده در برابر اسپم

– این ویژگی سرویس دهندگان را در برابر حملات خارجی اسپم به شبکه مصون نگاه داشته و از پیامدهای منفی اسپم مانند سرویس دهی گران و دشوارتر و اتلاف منابع و زمان IT، وارد لیست سیاه شدن برخی IP آدرس ها، عدم توانایی در انطباق با SLA ها و بسیاری موارد دیگر جلوگیری می کند.

جلوگیری از نشت اطلاعات ایمیل

– سایبروم با بهره گیری از پالیسی های لایه هشتم، ایمیل های دارای ضمیمه را که در آنها فایل هایی با پسوندهای از پیش تعیین شده مانند XLS، EXE و یا JPEG وجود دارند مسدود کرده تا داده های حساس عملیاتی به بیرون درز پیدا نکنند.

قرنطینه ایمیل

– سایبروم ایمیل های مشکوک به ویروس یا اسپم را قرنطینه کرده و با ارسال لیست موارد قرنطینه شده به کاربران، امکان بازیابی ایمیل ها را درصورت نیاز فراهم می کند.

گزارش گیری و تطابق با مقررات

– قابلیت گزارش گیری از هر دستگاه، امکان نظارت لحظه ای بر ترافیک ایمیل ها را بطور کامل فراهم کرده و مدیران شبکه می توانند اطلاعاتی همچون کاربران، اپلیکیشن ها یا میزبان های ارسال کننده یا دریافت کننده بیشترین ایمیل را رویت کرده و در صورت لزوم و با تکیه بر امکانات آرشیو سایبروم، امور پیگیری و بازرسی را در سریع ترین زمان ممکن به انجام رسانند. ثبت لاگ و گزارش گیری با استفاده از CCC و Cyberoam iView براحتی و بصورت متمرکز امکان پذیر است.

صرفه جویی در هزینه های پهنای باند

– بالغ بر ۸۵ درصد ایمیل های ناخواسته توسط سایبروم و در گیت وی مسدود شده و بدین ترتیب استفاده بهینه از پهنای باند تضمین می گردد و بهره وری شبکه به میزان قابل توجهی بالا خواهد رفت.