Cyberoam NetGenie SOHO Brochure

مدیریت یکپارچه در برابر تهدیدات

Cyberoam – سایبروم

SOHO

محافظت از آفیس های کوچک و خانگی

دفاتر کوچک و خانگی که به اختصار تحت عنوان SOHO شناخته می شوند به نسبت از تجهیزات کم و مختصری بهره مند می باشند. اما خطراتی که آنها را نیز تهدید می کند، از تهدیداتی که دامنگیر شرکت ها و سازمان های بزرگ است هیچ دست کمی ندارد. مشکل زمانی پر رنگ تر می شود که کارکنان به لطف رواج انواع و اقسام دیوایس های هوشمند، برای استفاده از اینترنت، دیگر به لپ تاپ ها و دسک تاپ ها محدود نیستند. امنیت همه جانبه در برابر ویروس ها، هکرها، محتویات نامناسب و مخرب در کنار امکان مدیریت و استفاده آسان، تمام آن چیزیست که امروزه نیاز مبرم یک دفتر یا آفیس خانگی و کوچک می باشد.

 

سوالاتی که باید از خود بپرسید؟

 • آیا شبکه وای فای دفتر شما در برابر دسترسی غیرمجاز ایمن است ؟
 • آیا تمامی دیوایس های موجود در شبکه شما، از جمله کامپیوترها، گوشی های هوشمند، تبلت ها و غیره، در زمان آنلاین بودنشان، در برابر ویروس ها، هکرها و سایر تهدیدات سایبری در امان می باشند ؟
 • آیا می توانید دسترسی ایمن به منابع شبکه موجود در دفاتر کمپانی فروشند و یا یک دفتر مرکزی را تضمین کنید ؟
 • آیا می توانید دسترسی به Facebook، Skype، Gmail و Yahoo Messenger را کنترل نمایید ؟
 • آیا می توانید بر فعالیت های آنلاین پرسنل و امنیت شبکه دفتر خود نظارت داشته باشید ؟
 • آیا می توانید اتصال به اینترنت را از مودم USB و یا ۳G خود برای کاربران دیگر به اشتراک بگذارید ؟

 

Cyberoam NetGenie چگونه کار می کند ؟

سایبروم Cyberoam NetGenie


 

اینترنت خود را به اشتراک گذارید - Internet Sharingاینترنت خود را به اشتراک گذارید – Internet Sharing

با اتصال مودم USB یا ۳G به NetGenie اینترنت را برای کلیه کاربران شبکه خود به اشتراک بگذارید. پشتیبانی NetGenie از اتصال ۳G فراهم کننده یک اتصال پشتیبان برای شبکه شما می باشد و بدین ترتیب تجربه ای مطمئن و بدون قطعی از اینترنت در اختیار می گذارد. اگر مکان دفتر شما به گونه ای است که از اتصال مطلوبی به اینترنت برخوردار نیست، پشتیبانی NetGenie از ۳G، آنلاین بودن شما را در کوتاه ترین زمان ممکن تضمین می کند.


 

فایروال و آنتی ویروس کارامد (Firewall and Antivirus - UTM)فایروال و آنتی ویروس کارامد (Firewall and Antivirus – UTM)

با بهره گیری از فایروال قابل تنظیم تعبیه شده در NetGenie که به فناوری های DPI و NAT، محافظت در برابر حملات DoS، MAC Binding و سامانه ضد نفوذ مجهز می باشد،  از دسترسی غیرمجاز به شبکه خود جلوگیری نمایید. به لطف آنتی ویروس قدرتمند گنجانده شده در NetGenie شبکه دفتر و تمامی دیوایس های متصل به آنرا در برابر ویروس ها، جاسوس افزارها، دانلودهای غیرمجاز و نصب برنامه های مخرب جلوگیری کنید. با استفاده از استاندارداهای رمزگذاری WEP، WPA و WPA2 امنیت کامل ترافیک وایرلس تضمین می شود.


 

vpn344

VPN

با استفاده از قابلیت VPN در NetGenie می توانید منابع شبکه مستقر در دفاتر دوردست را با امنیت کامل مدیریت کرده و از مصونیت آنها در برابر تهدیدات اطمینان حاصل نمایید. NetGenie امکان دسترسی به منابع شبکه های خارج از محدوده را با صرفه جویی زمانی و هزینه ای قابل توجهی انجام داده و قادر است ارتباط امنی میان شما و هر شبکه دیگری در سراسر دنیا برقرار سازد.

 


 

کنترل های مختص به اینترنت - Internet Controlsکنترل های مختص به اینترنت – Internet Controls

محتوای اینترنتی آسیب رسان و نامناسب را مسدود کرده و با کنترل دسترسی پرسنل به اپلیکیشن ها و وب سایت های غیرضروری، بهره وری دفتر شما را به میزان چشمگیری افزایش می دهد. می توانید یک سری از فعالیت های اینترنتی را برای کارمندان خود محدود کرده یا بطور کلی مسدود نمایید. می توانید دسترسی به Skype و یا Yahoo Messenger یا شبکه های اجتماعی را کنترل کنید یا از دانلودهای غیرضروری و بسیاری موارد جلوگیری نمایید. NetGenie از یک لیست آماده حاوی بسیاری از وب سایت ها و اپلیکیشن های مرسوم برخوردار بوده و بدین ترتیب به منظور کنترل یا مسدود کردن آنها نیازی به وارد کردن دستی نامشان وجود نخواهد داشت. از دیگر امکاناتی که در اختیار دارید، امکان نظارت کامل بر کلیه فعالیت های کاربران شبکه و استفاده آنها از وب سایت ها و اپلیکیشن های مختلف می باشد.


 

تنظیمات امنیتی از پیش آماده برای وای فای Wifiتنظیمات امنیتی از پیش آماده برای وای فای Wifi

با بهره گیری از تنظیمات از پیش انجام گرفته NetGenie و جلوگیری از دسترسی غیر مجاز، اجازه ندهید وای فای شما به یک هات اسپات عمومی و ناامن تبدیل شود. با این تنظیمات، به محض روشن کردن NetGenie، امنیت شبکه دفتر شما تضمین شده است و نیازی به درگیر شدن با تنظیمات امنیتی پیچیده نخواهید داشت.

 


 

Reports گزارشات Reports گزارشات

فعالیت های آنلاین پرسنل دفتر خود را با استفاده از گزارشات ریل تایم تحت نظارت داشته و در هر لحظه از اینکه کارکنان، چه وب سایت ها و اپلیکیشن هایی را مورد استفاده قرار داده یا اینکه به چه دفعاتی سعی در ورود به وب سایت ها و استفاده از اپ های مسدود شده کرده اند مطلع شوید. همچنین با گزارشات امنیتی دقیق، از حملات ویروسی و تلاش های مهاجمان برای نفوذ به شبکه آگاهی پیدا کنید.

 


 

Management مدیریت از راه دورManagement مدیریت از راه دور

وقتی در حال سفر می باشید، خیالتان از بابت امنیت شبکه آفیس و محل کارتان آسوده خواهد بود، چرا که می توانید با استفاده از مدیریت مبتنی بر ابر NetGenie نظارت کاملی بر فعالیت های کارکنان داشته باشید. وقتی در محل دفتر حضور دارید، می توانید تنظیمات NetGenie را با استفاده از یک رابط کاربری گرافیکی تحت وب و توسط هر دستگاهی که به شبکه متصل است ریست نمایید.

 


چرا NetGenie ؟

اکسس پوینت وای فای
وای فای ایمن (تنظیمات امنیتی پیش فرض)
پشتیبانی از ۳G
محافظت از کامپیوتر، تبلت، دیوایس های هندهلد، کنسول های بازی آنلاین
محافظت در برابر هکرها و مهاجمان با بهره گیری از سامانه ضد نفوذ
محافظت در برابر ویروس ها و برنامه های مخرب با تکیه بر آنتی ویروس تعبیه شده
کننترل های پیشرفته در اختیار والدین
کنترل وب سایت ها و اپلیکیشن های قابل استفاده بر اساس کاربر
تعیین دسترسی بر اساس سن کاربر
لیستی از پیش آماده از طبقه بندی وب سایت ها و اپلیکیشن ها
دسترسی زمان بندی شده به اینترنت
گزارشات
دریافت گزارش از فعالیت های اینترنتی هر کاربر
دریافت گزارش از تهدیدات اینترنتی

 

مزیت ها :

 1. مدیریت دسترسی کارکنان به وب سایت ها و اپلیکیشن ها و مسدود کردن دسترسی به محتوای اینترنتی غیرضروری و یا مخرب
 2. محافظت از دسک تاپ، لپ تاپ، تبلت و تلفن هوشمند، پرینتر و غیره در برابر تهدیدات اینترنت
 3. اتصال به دفاتر مرکزی و شعبات شرکت از طریق IPSec VPN
 4. تنظیمات NetGenie را از راه دور و با استفاده از سرویس های ابری نت جنی مدیریت کنید
 5. استفاده از یک مودم USB برودبند یا مودم ۳G برای اشتراک اینترنت با کاربران دیگر تنها با اتصال آن به NetGenie
 6. در برابر ویروس ها، بات نت ها، نفوذ و حملات هکرها در امان باشید
 7. نظارت بر فعالیت های آنلاین پرسنل
 8. مدیریت دسترسی به اینترنت برای مهمانان