درباره سایبروم

درباره سایبروم و فنا

 

 

فروش Cyberoam ، فروش سایبروم

درباره سایبروم Cyberoam

سایبروم۲۴ | فنا نمایندگی محصولات سایبروم در ایران

درباره فنا (فراناب افزار آریا)

 


 

 

فروش Cyberoam ، فروش سایبروم

درباره سایبروم باید گفت که این شرکت، با ارائه محصولات متنوع خود در Gateway ، از سازمان‌ها حفاظت می‌کند. استفاده سایبروم ( Cyberoam ) از قدرت پردازنده‌های چند هسته‌ای، ابزارهای سایبروم را برای کاربردهای سازمانی مهیا ساخته است.

قابلیت‌های محصولات سایبروم

  • ابزارهای حفاظت از شبکه سایبروم ( Cyberoam ) – UTM , NGFW
  • Cyberoam iView – وقایع نگار و تولید کننده گزارشات هوشمند
  • کنسول مرکزی سایبروم ( Cyberoam CCC ) ‑( Cyberoam Central Console )
  • Cyberoam Netgeni

درباره سایبروم ( Cyberoam ) می‌توان عنوان نمود که توسط یک تیم قدرتمند  که در حوزه امنیت مجرب هستند، مدیریت می‌شود. این شرکت دارای ۵۵۰ کارمند و دفاتری در امریکا، خاورمیانه و هندوستان است و مدیریت R&D و پشتیبانی جهانی آن در هندوستان واقع شده است.

مشتریان

با هزاران توسعه در بیش از ۱۲۵ کشور، سایبروم ( Cyberoam ) از شرکت‌ها در بخش‌های تولید، سلامت، مالی، خرده فروشی، بخش آی‌تی، و دیگر بخش‌ها حفاظت کرده است، افزون بر آن امنیت مؤسسات آموزشی، بخش‌عمومی و سازمان‌های عظیم دولتی  را نیز تأمین نموده است.

شریک‌ها

به عنوان یک شرکت کاملا کانالیزه با بیش از ۴۵۰۰ شریک در تمام جهان، سایبروم Cyberoam بر تقویت حضور شریک‌هایش در تجارت کانالیزه در سطح جهان، خودکار سازی کنترل و هدایت، و برنامه جامع شراکت، که شامل آموزش و صدور اعتبارنامه می‌باشد، تمرکز کرده است. برنامه تآمین کننده مجاز راهکار سایبروم Cyberoam (CASP) شامل ۵۰۰۰ راهنمایی توزیع کنندگان و فروشندگان برای بیش از ۱۲۵ کشور می‌باشد. ما ارتباط خود را با شریک‌های خود مغتنم شمرده و با جامعه شرکا، و آینده نگری برای اطمینان از حمایت فعالانه از آنان در هر شکل ممکن، تقویت می‌نماییم.

امتیازات و گواهینامه‌ها

سایبروم Cyberoam موفق به کسب گواهی عمومی Common Criteria EAL4+ certification را برای Layer 8 user identity-based Firewall ( فایروال مبتنی بر احراز هویت کاربر در لایه ۸) ، ICSA Labs Certification برای corporate firewalls with High Availability criteria (فایروال‌های فعال با معیارهای دسترس‌پذیری بالا)، فراهم نمودن شرایط دشوار مورد نیاز جهت درخواست گواهی‌نامه از آزمایشگاه‌های ICSA ، بخش مستقلی از Verizon Business .

ابزارهای حفاظتی سایبروم Cyberoam توسط CheckMark UTM Level 5 Certification مورد تایید قرار گرفته است و به خوبی دریافت SSL VPN certifications از VPN Consortium، توانسته است Basic and AES Interop را نیز دریافت کند. همچنین Cyberoam مورد تأیید IPv6 Gold Logo certified بوده و بدین وسیله شناسایی و پردازش ترافیک IPv6  را که هم‌اکنون نیاز الزامی دولت و سازمان‌ها در سطح جهان است را، در طول ابزارهای حفاظت شبکه خود ارائه می‌دهد.

 

Cyberoam برای مدیریت یکپارچه تهدیدات UTM توسط یک شرکت تحلیلگر برجسته و در Magic Quadrant 2013 در جایگاه رویایی قرارگرفته و همواره رتبه پنج ستاره را در مجله SC Magazine security reviews دریافت کرده است.

این برند با انتخاب Digital Terminal Editor’s Choice Award 2010 به‌عنوان بهترین UTM شناخته شده است. آن در تمام رقابت‌های محصولات خصوصا نوآوری در محصول، کاربرد، کارآیی کلی و یکپارچگی در رتبه بسیار بالایی قرار گرفته است. سایبروم Cyberoam همچنین “Best Security Appliance of the Year Award” را در هشتمین دوره Network Middle East Innovation Awards کسب نموده است.