Integrated Security Appliances for Small Offices

Integrated Security Appliances for Small Offices

راهکار یکپارچه امنیتی برای دفاتر کوچک

NetGenie – Integrated Security Appliance for Small Offices

بهره وری بالا و مصونیت در برابر تهدیدات آنلاین

NetGenie یک دستگاه امنیتی یکپارچه و جمع و جور می باشد که تجربه امنی در استفاده از اینترنت برای دفاتر کوچک و دفاتر خانگی فراهم می سازد. این دستگاه امکان استفاده همزمان از اینترنت را برای کاربران دفتر و از طریق انواع و اقسام دیوایس ها مانند دسک تاپ، لپ تاپ، تلفن های هوشمند، تبلت و غیره فراهم می کند.

 

موارد کلیدی

کنترل های اینترنت – NetGenie محتویات مخرب اینترنت را مسدود کرده و به شرکت ها کمک می کند تا دسترسی به وب سایت ها و اپلیکیشن های خاص را برای کارکنان خود محدود کرده و بهره وری شرکت را مدیریت کنند. لیست از پیش آماده و طبقه بندی شده NetGenie از وب سایت ها و اپلیکیشن ها کار ساماندهی آنها را آسان کرده و دیگر نیاز به وارد کردن دستی را از بین برده است.

 

امنیت – نت جنی با استفاده از امکانات فایروال مبتنی بر وضعیت و سامانه مبارزه با نفوذ، دفاتر کاری را در برابر حملات هکرها، بات نت ها و مهاجمان محافظت می کند.

 

شبکه خصوصی مجازی (VPN) – نت جنی دسترسی به امکانات شبکه های دوردست و مستقر در دفاتر و شعبات پراکنده را به امن ترین شکل ممکن فراهم کرده و امکان داد و ستد پیوسته اطلاعات و تعاملات دائم را بدون هیچ ریسکی میسر ساخته است.

 

سازگار با ۳G – نت جنی امکان استفاده از اینترنت ۳G را با کمک اتصال یک مودم ۳G از طریق USB برای چندین کاربر در آن واحد فراهم کرده و همچنین دارای امکان پشتیبانی از ارتباط کاری بدون وقفه می باشد.

 

گزارشات – با استفاده از NetGenie تهیه گزارشات ریل تایم از وب سایت های بازدید شده و یا اپلیکیشن های استفاده شده در کنار گزارشاتی از حملات رخ داده به آسانترین شکل ممکن میسر می باشد.

 

تنظیمات امنیتی پیشفرض برای Wifi – NetGenie با تنظیمات پیشفرض امنیتی، این اطمینان را حاصل می کند که حتی یک دیوایس غیرمجاز نتواند به شبکه متصل شود بدون اینکه نیازی به دستکاری تنظیمات پیچیده وجود داشته باشد.

 

پشتیبانی از VDSL2، ADSL2+، اینترنت کابلی و مودم ۳G USB – برای تغییر اتصال اینترنت خود، لازم نیست نگران تغییر روترتان باشید.

 

برد بیسیم عالی و کارایی بالا – با تکیه بر فناوری پیشرفته ۸۰۲٫۱۱n بهره مندی شما از یک شبکه بی سیم با کارایی فوق العاده تضمین شده است. وای فای آفیس خود را بسادگی و بدون وجود نقاط کور به اشتراک بگذارید.