Virtual Cyberoam Central Console NM Series

برای شرکت ها و سرویس دهندگان

سری NM از کنسول های قدرتمند CCC

کنسول مرکزی سایبروم (CCC) شرکت ها و سرویس دهندگان کوچک و متوسط یا همان MSSP ها را قادر می سازد تا بصورت متمرکز بر تمام سیستم های امنیتی در سراسر شبکه از جمله شعبات و دفاتر پراکنده و دوردست، تسلط و کنترل داشته باشند. بهره گیری از این کنسول قدرتمند آزادی عمل و انعطاف بی نظیری در مدیریت پلتفرم های فیزیکی و مجازی فراهم کرده، بار کاری مدیران شبکه را کاهش داده و با امکانات متنوع و گسترده در کنترل و گزارش گیری، به MSSP ها در انطباق کامل فرایندهای شبکه با روال های قانونی کمک می رساند.

اسکرین شات ها :

 


CCC سخت افزاری

نسل جدید سیستم های مدیریتی CCC (NM Series) با تکیه بر سخت افزار قدرتمند خود، کارایی فوق العاده بالایی به نمایش گذاشته و گزینه بسیار ایده آلی برای اعمال پالیسی های امنیتی در محیط های پرتقاضا و شبکه های پیچیده و پراکنده با بار کاری سنگین می باشند. دستگاه های CCC NM با بهره گیری از کنترل های متمرکز و کارامد، مدیران IT و MSSP ها را در ساماندهی و کنترل سایت های متعدد با نهایت سهولت توانمند ساخته و امکانات مدیریتی گسترده ای در اختیارشان قرار می دهند. بعلاوه مجموعه متنوع امکانات سیستم های CCC NM مدیریت اقدامات امنیتی مختلفی مانند پیاده سازی سریع پالیسی های سراسری سازمانی و بروز رسانی ها، گروه بندی هوشمند سیستم های سایبروم با توجه به معیارهای قابل تنظیم، مدیریت سِمت محور، پیکربندی تمپلیت محور و بسیاری امور دیگر را ممکن ساخته که در نهایت به کاهش چشمگیر هزینه، زمان و پیچیدگی عملیاتی منجر خواهد شد.

سناریوهای پیاده سازی :

CyberoamCCC Deployment Diagram

CCC مجازی

سیستم های CCC مجازی، از پلتفرم های مجازی سازی مانند VMware و Hyper-V پشتیبانی کرده و تمامی قابلیت ها و امکانات CCC های سخت افزاری  را در اختیار می گذارند. با فراهم آوردن امکان استفاده سازمان ها و شرکت ها از محیط های مجازی، نیاز به پیاده سازی سخت افزارهای مخصوص امنیتی مرتفع شده و هزینه های مالکیت و آپگریدهای آتی از دوش شرکت برداشته خواهد شد. با بهره گیری از سیستم های CCC، مشتریان می توانند تا 5 دستگاه امنیتی سایبروم را بدون هیچ هزینه ای برای لایسنس، مدیریت کنند و برای تعداد بیشتر لازم است که لایسنس مربوطه تهیه گردد. کنسول مجازی CCC می تواند علاوه بر سیستم های مجازی، دستگاه های سخت افزاری سایبروم را نیز کنترل نماید.  

انواع مدل های CCC مجازی : CCCV15, CCCV50, CCCV100, CCCV200, CCCV500

قابلیت ها

مدیریت متمرکز پالیسی ها و بروزرسانی های امنیتی

- کنسول های CCC با تکیه بر امکان ایجاد و پیاده سازی پالیسی و بروزرسانی امضاهای دستگاه های امنیتی سایبروم که در سرتاسر شبکه مستقر می باشند، مدیریت امنیت را با سهولت تمام ممکن ساخته و استفاده از امکانات گسترده ای چون فایروال، سامانه جلوگیری از نفوذ یا IPS، اسکن آنتی ویروس و بسیاری موارد دیگر را فراهم می کند. بهره مندی از این قابلیت ها در کنار یکدیگر، محافظت ریل تایم و فوق العاده قدرتمندی برای شرکت ها و MSSP ها در برابر تهدیدات ساعت صفر ایجاد می کند. CCC با استفاده از رابط کاربری گرافیکی تحت وب، پیاده سازی متمرکز پالیسی و مدیریت آسان امنیت را در تمامی نقاط شبکه مشتریان و دفاتر دوردست فراهم کرده و نیاز به وجود نیروی فنی و متخصص IT را در این مراکز برطرف ساخته است. بروزرسانی کلیه قوانین و پالیسی ها از یک نقطه بطور کامل قابل کنترل و زمانبندی بوده و می توان این بروزرسانی ها را برای دستگاه های مجزا و یا گروهی از دستگاه ها اعمال نمود.

گروه بندی هوشمند دستگاه ها

- کنسول CCC با گروه بندی هوشمند و معنادار، سیستم های امنیتی را بر مبنای مکان جغرافیایی، مدل، نسخه میان افزار(firmware) یا سازمان استفاده کننده، با نهایت انعطاف و سهولت دسته بندی کرده و تحت کنترل مدیران شبکه قرار می دهد. شیوه های نمایش متنوعی که کنسول CCC با بهره مندی از توانمندی های Web 2.0 در اختیار می گذارد، کلیه اطلاعات ضروری از وضعیت شبکه را در یک نگاه نمایش داده و با داشبورد آسانش انجام امور مدیریتی را در کوتاه ترین زمان ممکن می سازد.

پیکربندی مبتنی بر تمپلیت

- می توان با کنسول CCC بهترین رویه های کنترلی و مدیریتی را به پالیسی هایی مشخص و در واقع تمپلیت هایی آماده تبدیل کرده و بمنظور استفاده مجدد شرکت ها و MSSP ها از آنها بهره جست. این تمپلیت ها سازمان ها را قادر می سازد تا مرزهای امنیتی را در سریع ترین زمان ممکن به دفاتر جدید و یا مراکز دوردست تعمیم داده و MSSP ها یا همان سرویس دهندگان بتوانند در زمانی کوتاه، پالیسی های به اصطلاح vertical-focused را برای مشتریان جدید اعمال نمایند.CCC API - API CCC شرکت ها و MSSP ها را قادر می سازد تا از امکانات و ابزارهای اتوماسیون پروسه بیزنس و زیرساخت IT و سیستم های نوبت دهی (ticketing systems) به بهترین نحو ممکن استفاده کرده و از سازگاری بی نظیری با قابلیت های CCC برخوردار باشند. برای نمونه، سازگاری و یکپارچگی CCC API با ConnectWise PSA استفاده از امکانات گسترده سایبروم را با فعال کردن تیکت دهی خودکار و تفکیک هشدارهای کلیدی CCC و رویدادهای رخ داده در ConnectWise PSA، برای MSSP ها امکان پذیر می سازد.

تغییرات کنترل و ثبت لاگ

- CCC امکان ردگیری و یا بازگرداندن تغییرات پیکربندی را برای سیستم های Cyberoam فراهم می کند. شرکت ها و MSSP ها می توانند با سهولت تمام پالیسی ها و تغییرات اعمال شده در دستگاه ها را پیگیری کرده و هر گونه تخطی از رویه های قانونی را تحت نظر داشته باشند.

مدیریت مبتنی بر سِمت (Role-based)

- CCC سازمان ها و MSSP ها را برای تعریف پالیسی های مدیریتی بصورت مبتنی بر سمت و یا به عبارتی نقش محور، برای ساماندهی و مدیریت کلیه سیستم های سخت افزاری و مجازی توانمند می سازد.

لاگ ها و هشدارهای نظارتی

- CCC دارای قابلیتی موسوم به Log Viewer می باشد که با کمک آن تمامی فعالیت های مدیریتی روی CCC و همچنین دستگاه های پراکنده در تمام نقاط شبکه قابل رویت و بررسی می باشد. بدین ترتیب آنالیزهای تحقیقاتی و انطباق با روال های قانونی و همچنین پیگیری و مشاهده فعالیت های گذشته، در کلیه شبکه های توزیع یافته امکان پذیر خواهد بود. هشدارهای ارسالی از طریق ایمیل را می توان برای دستگاه های مجزا و یا گروهی از سیستم های امنیتی در دفاتر و شبکه های مشتریان تنظیم نموده و پارامترهایی چون انقضای حق اشتراک، استفاده بیش از حد از فضای دیسک، شماره انداختن سیستم های IPS و آنتی ویروس، وب گردی های خطرناک و بسیاری موارد دیگر را در تعریف این هشدارها اعمال نمود. پیکربندی هشدارهای CCC به سازمان ها و MSSPها کمک می کند تا شمار آلارم های اشتباهی را به حداقل ممکن برسانند. مثلا مدیران می توانند بجای اینکه هر گاه پیک مصرف به بالای 90 درصد برسد آلارم دریافت شود، هشدار را برای باقی ماندن مصرف CPU در بالای 90 درصد برای مدت بیش از 20 دقیقه تنظیم کنند.