Cyberoam Data Leakage Prevention

Cyberoam Data Leakage Prevention

جلوگیری از نشت اطلاعات

مسدود کردن راه های نشت اطلاعات

سایبروم (Cyberoam) ارائه دهنده راهکارها و امکانات فوق العاده مطمئنی برای جلوگیری از نشت داده ها از شبکه بوده و شرکت ها را در برابر نابودی و نشت اطلاعات با ارزش و حساس، که ممکن است ناشی از انتقال داده ها از طریق ایمیل، وب و اپلیکیشن ها باشد مصون می دارد.

 

راهکار سایبروم برای جلوگیری از نشت اطلاعات

سایبروم با تکیه بر پالیسی های تعریف شده در لایه هشتم و با توجه به نام کاربری و نیازهای کاری، قادر است از علاوه بر ممانعت از نشت داده ها و حفظ حریم و اطلاعات حساس مشتریان و کاربران، انطباق  الزامات قانونی را تضمین کرده و در عین حال انعطاف پذیری بالایی در پروسه های کاری فراهم آورد. سیستم های امنیتی سایبروم، شامل فایروال های نسل جدید و UTMها قادرند تا فرایند جلوگیری از نشت داده را در سطح گیت وی ها پیاده سازی کرده و امنیت کامل پروسه انتقال داده ها را از طریق ایمیل، وب میل، آپلود فایل و اپلیکیشن های انتقال فایل تضمین نمایند.

 

موارد کلیدی

کامپوننت های امنیتی

جلوگیری از نشت داده از طریق ایمیل – شرکت ها و سازمان ها می توانند با اعمال پالیسی های مبتنی بر شناسه کاربری از ایمیل های ضمیمه دار و یا فوروارد شده توسط پرسنل سابق یا کارکنانی که در حال ترک شرکت هستند جلوگیری کرده و فرایندی سریع و کارامد را برای جلوگیری از خطرات ناشی از ایمیل در اختیاران مدیران  IT و مسولان امنیتی قرار می دهد و اینگونه از نابودی و یا خروج غیر مجاز داده های حساس سازمان جلوگیری به عمل می آورد.

جلوگیری از نشت داده ها از طریق وب – سایبروم با توجه به نام کاربری و پروفایل کاری، از آپلود فایل بر HTTP، ایمیل تحت وب یا وب میل، FTP، P2P و سایر اپلیکیشن های انتقال فایل جلوگیری می کند.

جلوگیری از نشت داده ها از طریق برنامه های پیام رسانی – سایبروم می تواند با استفاده از کلید واژه های از پیش تعیین شده و در انطباق با پالیسی های مبتنی بر شناسه در لایه هشتم، از انتقال فایل در اپ های پیام رسان جلوگیری نماید.

جلوگیری از نشت اطلاعات در پروتکل های رمزگذاری شده HTTPS/SSL – سایبروم انتقال فایل از وب سایت های HTTPS/SSL را مسدود کرده و بدین ترتیب از بهره برداری غیرمجاز از مدیوم های رمزگذاری شده ممانعت می کند.

ثبت لاگ و گزارش – سایبروم از امکان ثبت لاگ و گزارش گیری بصورت مبتنی بر شناسه در لایه هشتم برخوردار بوده و قادر است از بمنظور اعمال اقدامات پیشگیرانه یا اصلاحی از چت های انجام گرفته در شبکه لاگ بگیرد. لاگ ها و گزارشات گسترده  از انطباق با گواهی های رسمی و قانونی چون CIPA، HIPAA، PCI DSS اطمینان حاصل کرده و قابلیت گزارش گیری سایبروم از هر یک از دستگاه های امنیتی بصورت مجزا، در کنار گزارش گیری متمرکز با کنسول های CCC و Cyberoam iView آزادی عمل و تسلط کاملی برای مدیران IT فراهم خواهد کرد.