Cyberoam XP FleXi Ports

Cyberoam XP FleXi Ports

انعطاف پذیری در اتصالات شبکه

فلکسی پورت های سایبروم یا پورت های XP گزینه های اتصالی متنوعی به پیکربندی شبکه اضافه کرده و این امکان را ایجاد می کنند که بتوان از ماژول های I/O مسی ۱G و فیبری ۱G/10G در یک دستگاه امنیتی واحد بهره برداری نمود.

پورت های فلکسی سایبروم در سیستم های سری NG (UTM ها و فایروال های نسل جدید) و با شروع از مدل CR200iNG در اختیار می باشند. با ورود فناوری های جدید به شبکه های سازمانی، امکانات اتصالی موجود را به تنگنایی برای ارتقای شبکه تبدیل کرده و شرکت ها مجبورند تا شبکه خود را بر اساس سیستم های امنیتی فعلی خود طراحی کرده و یا با صرف هزینه های هنگفت، خودشان را با گزینه های اتصالی جدید وفق دهند. بهره گیری از پورت های XP، آزادی عمل فراوانی برای شرکت ها و سازمان ها ایجاد کرده و استفاده از پورت های I/O مسی و فیبری ۱G/10G اضافی بر یک دستگاه امنیتی امکان پذیر ساخته اند. بدین ترتیب سازمان ها می توانند از فناوری های آینده با نهایت سهولت و مقرون بصرفگی برخوردار شوند. فلکسی پورت ها، تعداد دیوایس های موجود در شبکه را افزایش داده، مصرف توان را به شدت بهینه کرده و علاوه بر کاهش پیچیدگی شبکه، هزینه های عملیاتی را به میزان قابل توجهی سرشکن می کند.

 

ماژول ۴ پورت مسی با ظرفیت ۱GbE از بایپس LAN در مدل های CR1000iNG-XP، CR1500iNG-XP و CR2500iNG-XP پشتیبانی می کند

SME ها یا شرکت های کوچک و متوسطی که می خواهند به سمت اتصالات فیبری ۱GbE/10GbE حرکت کنند، دیگر مجبور نیستند برای در اختیار گرفتن ماژول های ورودی-خروجی مطلوب، سیستم های امنیتی پیشرفته تر تهیه کنند و در عوض قادرند با بهره گیری از پورت های XP سایبروم، نیازهای اتصال پذیری خود را برطرف سازند. شرکت ها می توانند از بین اینترفیس های مسی و فیبری و یا تلفیقی از آنها استفاده نموده و شبکه خود را با توجه به نیازهای بخصوصشان پیکربندی کنند. ماژول ۴ پورت مسی با ظرفیت ۱GbE از بایپس LAN در مدل های CR1000iNG-XP، CR1500iNG-XP و CR2500iNG-XP پشتیبانی می کند.

 

مزایای کاری

اتصال پذیری انعطاف پذیر شبکه با اسلات های I/O و FleXi Ports

  • پشتیبانی از گزینه های اتصالی مسی و فیبری ۱GbE/10GbE
  • ارتقای آسان و مقرون بصرفه به فناوری های جدید
  • افزایش تعداد دیوایس های شبکه، کاهش پیچیدگی شبکه، مصرف توان بهینه، هزینه های عملیاتی کمتر
  • انتخاب از بین گزینه های ارتباطی شبکه، تضمین کننده هزینه های پایین و محافظت از سرمایه گذاری شرکت در آینده می باشد